آلوئه ورا و چند خواص ناب


: 292

با خواص آلوئه ورا بیشتر آشنا شوید...

بهبود هضم

آلوئه ورا دارای ترکیباتی به نام پلی ساکارید است که توانایی درمان بسیاری از اختلالات و مشکلات گوارشی را دارد. آلوئه ورا سبب هضم بهتر و جذب مواد مغذی بوده و عناصر مضر را از طریق دفع صاف حذف می کند.یک فرآیند هضم سالم به طور مثبت بر افکار و اعمال شما تاثیر می گذارد، بنابراین سلامت را ارتقا می دهد.

سندرم روده تحریک پذیر (IBS) را درمان می کند و یبوست را برطرف می سازد. بسیاری از مطالعات ثابت کرده اند که درمان مسائلی مانند بیماری کرون، زخم های گوارشی با آلوئه ورا بهبود یافته است. اگر از زخم معده رنج می برید و عصاره آلوئه ورا را مصرف می کنید، بعد از حداقل 3 تا 4 هفته، مطمئنا نتایج مثبت را خواهید دید.

 

سم زدایی طبیعی

نوشیدنی های ساخته شده با آب آلوئه ورا دارای خواص ضد سم زدایی طبیعی هستند، که به طور موثر سیستم گوارش و سیستم گردش خون را تمیز می کند. مصرف خوراکی آلوئه ورا مواد زائد را از قسمت های مختلف بدن جذب کرده و دفع می نماید که این عمل باعث پاک سازی خون از اثرات جانبی داروهای شیمیایی، سیگار، سموم باقی مانده کشاورزی بر روی میوه ها و آلودگی هوا می شود. آلوئه ورا باعث گردش خون بهتر می شود، هنگامی که خون غنی از اکسیژن است، به طور خودکار مواد مغذی را درون سلول ها به طرز ماهرانه ای فراهم می کند.

 

افزایش ایمنی بدن

آلوئه ورا قابلیت توانایی خنثی سازی باکتری های مضر و جلوگیری از عفونت ها را دارد و دارای خواص جوان کننده بوده و تقویت سیستم ایمنی بدن را تضمین می کند. مصرف ژل آلوئه ورا به صورت خوراکی قدرت ایمنی بدن را بالا برده و کمک می کند که سموم در بدن تجمع نکند و همچنین به سلول های بدن حیات می بخشد و سبب نرمال شدن متابولیسم بدن می شود.