شرکت فرآورده های درختی چنارچشمه به شماره ثبت 686 در سال 1382 موفق به کسب جواز تاسیس از وزارت جهاد کشاورزی گردید.سپس اقدامات لازم را جهت برنامه ریزی ، ساخت و راه اندازی کارخانه طبق استاندارهای روز دنیا ، به عمل رسانید.

این شرکت در سال 1385 پس از 3 سال فرآیند ساخت و اجرا ، وارد فاز بهره برداری گردید و توانست در ابتدای کار ، با تولید نوعی از محصولات مورد تقاضا بازار ، در بسته بندی های دویی پک و در انواع طعم های متفاوت با برند کشاورز ،  وارد عرصه رقابت در بازار شود.

این شرکت با افزایش و بهبود خط تولید خود در سال های 1387 تا  1390 ، توانست محصولات جدیدی را در قالب بسته بندی های جدید ، با عنوان آبمیوه های پالپدار قوطی و نوشیدنی های گیاهی دویی پک با برند کشاورز روانه بازار مصرف نماید.

شرکت فرآورده های درختی چنارچشمه در سال 1393 موفق به تولید و ثبت نوعی دیگر از آبمیوه های خود در بسته بندی بطری با برند جدید استارسورنوش گردید که تولید این نوع محصولات با کیفیتی متفاوت و رقابت پذیر با نمونه های مشابه خارجی آن ، همراه بوده است و توانست در این عرصه نیز سهم ارزنده ای از بازار داخل و خارج از کشور را نصیب خود گرداند.

سرانجام در سال 1396 شرکت با افزایش و تقویت خط تولید خود و بهره گیری از فرمول و روش های فرآیندی جدید و ابتکاری ، موفق به تولید محصولاتی جدید و بروز موجود در بازار داخل و خارج ، با عنوان نوشیدنی های پالپدار آلوئه ورا و و نوشیدنی گیاهی و همچنین نوعی دیگر از آبمیوه های پالپدار در بسته بندی های بطری در طعم های متفاوت با برند استارسورنوش گردید و افتخار دیگری را در جامعه غذایی کشور و جهان به ثبت رسانید.

این شرکت هم اکنون با امید و هدف به افزایش خطوط تولید ، اشتغال زایی و تولید داخل با کیفیت برتر همراه با رویکرد مشتری مداری در سطح کشور و جهان و در سایه الطاف خداوند بزرگ ، پیش تازانه راه خود را ادامه خواهد داد و به آینده ای درخشان در تولید وارائه محصولات با کیفیت در صنعت غذایی دنیا می اندیشد.